De laatste tijd staan de verbrandingsmotors onder druk en CNG is maar een "overgangstechnologie". Ik hoop dat de EU ooit eens wakker gaat worden wat dit allemaal gaat inhouden, die elektrische wagens.
Ten eerste: de batterijblokken worden meestal gemaakt van 18650 cellen die opgebouwd worden met aluminium, plastic, enz.. Dus de procedure is nu bij brand: auto onderdompelen. Zie dat eens gebeuren in de praktijk bij ongevallen. Oei 3 elektrische wagens bij kettingbotsing ja da's 3 containers laten komen en x tankwagens Die 18650 cellen worden en werden ook gebruikt voor elektronische sigaretten en die discussie (onstabiel), ontploffingsgevaar, zullen sommige onder jullie wel kennen. Da's feitelijk hetzelfde gesprek over 1 à 2 max 3 cellen die onstabiel worden. In een elektrische wagen zitten honderden van die cellen. De meeste vapers die iets of wat van die batterij begrijpen en enkele jaren ervaring hebben willen geen elektrische auto meer (ik heb zelf na 3 jaar ook een 18650 gehad boem, in de lader CE goedgekeurd, lader kapopt, 3 x 18650 gone to heaven).
En dan nu wie zorgt voor het materiaal, wel kijk eens hier: Dit zal zeker goed zijn voor het milieu? Black life matters? Toch niet daar voor cobalt te ontginnen. Het is een van onze gewonnen vrijheden geen kinderarbeid in België, maar we kopen wel producten die ermee gemaakt zijn. En daar kan het en wij kopen en gebruiken het in onze smartphones, elektronische sigaretten, laptops.. etc.. Ik geniet nog verder gerust van mijn laptopje, elektronische sigaret ed. Ook na deze post. Maar wil je 1000 of meer van deze cellen consumeren voor één auto, goed wetende vanwaar dit komt? Moeten wij hier mee akkoord gaan kinderen in mijnen?