Witloofboer Geplaatst: 24 juli 2024 Geplaatst: 24 juli 2024 Hallo allemaal! Sinds kort is er een duidelijk waarneembare gasgeur als ik mijn Caddy (2010 Ecofuel 2.0) start, zowel binnen (door ventilatie), onder de motorkap als aan de uitlaat. Tijdens het rijden is er niks te merken, behalve bij stilstand. Ook dan is er een heel lichte gasgeur. Hij verbruikt niet meer dan vroeger (volgens de boordcomputer), en verliest geen druk op de tanks. Onder de motorkap is de geur heel licht waarneembaar met draaiende motor aan de slang net voor de injectoren. Iemand al iets gelijkaardigs meegemaakt?
dirk Geplaatst: 24 juli 2024 Geplaatst: 24 juli 2024 11 minuten geleden, Witloofboer zei: Hallo allemaal! Sinds kort is er een duidelijk waarneembare gasgeur als ik mijn Caddy (2010 Ecofuel 2.0) start, zowel binnen (door ventilatie), onder de motorkap als aan de uitlaat. Tijdens het rijden is er niks te merken, behalve bij stilstand. Ook dan is er een heel lichte gasgeur. Hij verbruikt niet meer dan vroeger (volgens de boordcomputer), en verliest geen druk op de tanks. Onder de motorkap is de geur heel licht waarneembaar met draaiende motor aan de slang net voor de injectoren. Iemand al iets gelijkaardigs meegemaakt? Flexibel tussen drukregelaar en motor laten controleren 1
Witloofboer Geplaatst: 24 juli 2024 Auteur Geplaatst: 24 juli 2024 Ja die lijkt het inderdaad te zijn. We zijn onderweg van huis na vakantie, zou jij op aardgas terugrijden, of enkel op benzine?
dirk Geplaatst: 25 juli 2024 Geplaatst: 25 juli 2024 17 uren geleden, Witloofboer zei: Ja die lijkt het inderdaad te zijn. We zijn onderweg van huis na vakantie, zou jij op aardgas terugrijden, of enkel op benzine? Benzine
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen