@JVH Ik heb zo 'n sterk vermoeden dat we een 'verkeerde' handeling uitvoeren bij het aansluiten van de vuldop!?
Hopelijk heb ik het bij het rechte eind! Ik verklaar mij nader....
Vorige maand heb ik in Veurne (Romac Fuels) CNG getankt, en...... ZEER voordelig! ik betaalde 0,827 / kg. en dit voor CNG 100%.
Deze pompen waren uitgerust met een vuldop, gelijkaardig aan deze in Frankrijk. Eerst kon ik de vuldop niet aansluiten op mijn AUDI A4, maar bij nader toezien bleek dat ik een verkeerde handeling deed. Bij het aansluiten moest ik eerst de hendel naar de wagen richten, vulmond insteken en daarna, om vast te klikken, de hendel naar mij toe draaien (in het verlengde van het pistool), vervolgens kon ik CNG tanken!
Misschien weet iemand of de installatie in St. Quentin dezelfde is!???? Graag een seintje.
Wat echter ook heel interessant is voor ons (CNG rijders) is dat het bedrijf in Veurne, tankkaarten ter beschikking heeft voor het tanken in binnen- en buitenland zelfs tot in Italië. Deze kaart kan men aanvragen en deze dienstverlening is gratis. Je moet maar eens de site 'Romac Fuels' raadplegen. Heel interessant en de prijs in Veurne is het zeker!
Nog even meegeven, in Veurne kan men eveneens met een creditcard tanken en dit tankstation is goed bereikbaar!