Ga naar inhoud
bbh_blocked_dnftl

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Vraag: Is het mogelijk om het geluidsniveau van verkeersinfo zo aan te passen dat het niet luider klinkt dat het actuele geluidsniveau?

 

Tot op heden ben ik daar nog niet in geslaagd. Het klinkt altijd harder. Je kan het volume wel omlaag draaien zodra jet het eerste bericht hoort maar eens de Amundsen uitgeschakeld geweest is is het geluidsniveau weer even hoog als voordien.

Je kan ook het geluidsniveau van de berichtendienst instellen maar dat is ook nog altijd luider dan het actuele niveau.

 

Reden:

Het geluidsvolume van DAB is hoger dan dat van FM (daarom dat DAB ook precies voller klinkt als je overschakeld).

Laat ik nu al mijn mp3's ooit op dat geluidsniveau van FM gezet hebben. En dat zorgt nu voor wat problemen.

 

DAB radio op, geluidsniveau X

Verkeersberichten op DAB: geluidsniveau X+4

Overschakelen op MP3: Geluidsniveau X-3 (het oude/huidige geluidsniveau FM). Dit klinkt dus een pak stiller.

Om hetzelfde geluidsniveau te halen moet het volume dus omhoog: naar X+3

Maar, dan komt er een verkeersberichtdoor dat dan niet op X+4 volume binnenkomt maar op X+7.

En ik vind dit enorm storend. Vooral als ik dan nog even wat extra volume heb bijgevoegd omdat het net een goed nummer is dat best wat luider mag. Dan gaat het verkeerbericht volume nog hoger.

 

Ik zou daar graag een oplossing voor hebben zonder de verkeersinfo te moeten uitzetten. Iemand? (Discover Media bezitters mogen ook meedingen, daar is net hetzelfde probleem).

 

Geplaatst:

sorry man, ik gebruik die verkeersinfo niet, aangezien die ook in de navigatie wordt gezet, en als ik dat dus nodig heb, kan ik gewoon lezen, of navigatie geeft het aan.

 


autonomie van mijn Skoda Octavia berline (rio red) 350-400km

 

794532_5.png

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...