Ga naar inhoud
bbh_blocked_dnftl

dutreni

Leden
  • Items

    6
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door dutreni

  1. 2 opmerkingen over het Enora CNG-station in Zellik van de G&V Energy Group: Het systeem van Dats24 waarbij het pistool moet vergrendeld/geblokkeerd worden met een hendel is heelwat gebruiksvriendelijker dan het systeem waarbij eerst het pistool moet gedraaid worden met de pijl naar u en vervolgens met een draai naar rechts om het te vergrendelen. Bij Enora Zellik kan je alleen L-gas tanken.
  2. Vandaag zijn er nog slechts 6 merken die van de band rollen met standaard CNG: Audi, Fiat, Opel, Seat, Skoda en Volkswagen. Helaas zijn Mercedes en Volvo er mee gestopt. Ik rijd sinds oktober 2016 met een Skoda Octavia op CNG en ben tot hiertoe uiterst tevreden. Ik hoop echter dat dit niet het einde wordt van CNG nu alsmaar minder constructeurs het gaan aanbieden!
  3. Hartelijk dank!!! dutreni
  4. Weet iemand hoe je CNG kunt tanken bij Enora te Zellik? Ik vind geen instructiefilmpje op internet en het is een ander systeem dan bij Dats24.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...