Ga naar inhoud
bbh_blocked_dnftl

Fiat Qubo inhoud tank


ChrisD

Aanbevolen berichten

1 uur terug, Sertitude zei:

De meeste aardgas rijders moeten tussen de 250 en 500 km tanken, behalve misschien de caddy Ma is die 800? Km kunnen rijden op cng

 

Die ene keer dat ik dat gehaald heb wordt geregeld aangehaald?. Dít was snelweg met mooi aan de snelheidslimieten houden. Tegenwoordig haal ik maar net de 650 km. Met dit weer haal ik vaak maar 33-34 Kg bij het tanken en ik doe meer lokaal verkeer met de airco aan. 

  • Hahaha 1

VW Caddy Maxi 2016. 5,0 Kg/100Km volgens BC. 5,2 Kg/100KM volgens eigen bevindingen. (H-gas, snelwegen en dorpskernen)

Link naar reactie
Delen op andere sites

Dag Chris. Ik hou het niet zo bij eigenlijk, maar schat dat de CNG na 230 à 250 km leeg is (ik tank altijd H-gas).

Hangt natuurlijk van diverse factoren af, beginnend van de pomp waar je tankt (de ene geeft meer druk dan de andere), en hoe en waar je rijdt.

Bij hogere snelheden op de autostrade gaat de Qubo wel hoog in toeren.

Had ook wel de indruk dat de wagen na de eerste paar 1,000 km beter presteerde. Volgens een bevriende ingenieur kan dat wel kloppen, de tandwielen en zo zijn af-fabriek nog een beetje stroef en moet die eerst een beetje slijten om optimaal te presteren.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...